ליסינג פרטי מחירים ללא מקדמה - כי ככה עושים בשיטה האמריקאית


ליסינג פרטי מחירים ללא מקדמה

נהוג לחשוב כי עבור ליסינג פרטי מחירים ללא מקדמה הם תמיד (ובהכרח) יקרים, בדיוק בשל העובדה שלא קיים הון התחלתי בסוג המימון הספציפי הזה, ולכן מבקש ההסדר למעשה "מפצה" על אותו סכום במסגרת ההחזר החודשי לאחר קבלת הרכב. אך כיום, בזכות מגוון שיטות תשלום חדשניות שעשו מהפכה בעולם הרכב, מי שיחפש עבור ליסינג פרטי מחירים ללא מקדמה כמובן, יתפלא מהמספרים ומאד לטובה. לא מאמינים כיצד זה ייתכן? הנה ההסבר הפשוט.

לא תאמינו כמה השיטה פשוטה

השיטה האמריקאית, שאותה הביאה לארץ בשנים האחרונות חברת 'אמריקאר אקספרס' הישראלית, דוגלת במספר עקרונות פשוטים: ראשית, הסדר המימון למעשה מותנה בכך שמבקש ההסדר לא יידרש לשלם כל מקדמה או ריבית גבוהה, וכן שסכום ההחזר החודשי יעמוד על 35% בלבד משווי המכונית. תקופת ההחזר לתשלומים עומדת על שלוש שנים, ובתום כל תקופה כזו ניתנת לבעל הרכב האפשרות לשדרג לרכב חדש - ללא תלות ביבואן הרכב הקודם. כך, ניתן ליהנות למעשה מהסדר המימון הנמוך והמשתלם ביותר בישראל, ולהתחדש במכונית חדשה בקלות רבה מתמיד. שיטת ההסדר היא מהפכנית לעומת קודמותיה בארץ (ובעולם בכלל), והיא כבר הוכיחה את עצמה במדינות רבות ברחבי ארצות הברית במאות אלפי הסדרים דומים.

ואיפה הקאץ'?

העומדים בראש חברת אמריקאר אקספרס, רפאל גוזלן ,מנכ"ל ,בעל ניסיון רב שנים בתפקידי מפתח בענף הרכב בישראל , שי עובדת מייסד ומקצוען בתחום, הם בעלי ניסיון עשיר וותיק בתחום הרכב בארץ ובחו"ל, מומחים במציאת ההסדר הספציפי והטוב ביותר לכל לקוח ולקוח, תוך התמקדות "נוקשה" בכללי השיטה האמריקאית - כך שלא יכול לקרות מצב שבו חלילה אדם או בית אב קיבלו הסדר שהם לא יוכלו לעמוד בו, או שהו אינו מתאים להם; היחס שתקבלו עם רגע פנייתכם לחברה יהיה אישי ,צמוד ומקצועי, אין שאלה או פנייה שלא תקבל מענה הולם. אנו מזמינים אתכם להצטרף למהפכת הרכב של ישראל (והעולם בכלל), וליהנות מתנאי קבלה ללא תחרות, כמו גם הסדר תשלום חסכוני ואיכותי באמת - עם גמישות גדולה מאין כמוה לאורך הדרך, בכל בחירה שרק תרצו לעשות.
 

עיצוב אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק