מימון לרכב 100 אחוז בשיטה האמריקאית גם אתה יכול לקנות רכב חדש

מימון לרכב 100 אחוז

על מה אתם חושבים כאשר אתם שומעים על מימון לרכב 100 אחוז? אם כבר התנסיתם בכך בעבר או שלחלופין אתם בעלי תודעת חסכון גבוהה, אתם ודאי חושבים על תקופת ההחזרים הארוכה, על גובה התשלום החודשי הגבוה ובכלל ייתכן כי עוברת בראשכם המחשבה שעדיף לוותר על התענוג, מרוב אפשרויות ומסלולים שניתן ללכת בהם לאיבוד. אך בשונה ממה שמציעים בסוכנויות הרכב המסורתיות ובניגוד לכל מה שנהוג בארץ (וברוב העולם) כיום, ישנו מסלול חדשני ופשוט מאין כמוהו שעושה מהפכה בעולם הרכב - ומפתיע שלא חשבו על כך קודם.

החזר חלקי משווי הרכב - יש דבר כזה

כבעלי רכב חדש הרשום כולו על שמנו, ובמיוחד במקרים בהם מובטח מימון לרכב 100 אחוז, רובנו לא מורגלים לחשוב על אפשרות שבה לא נשלם על כל הרכב כולו - שכן הוא ברשותנו כעת ואנו בעליו הרשמיים. אך אם תחשבו על כך, בין אם תרכשו את המכונית בליסינג ובין מיד ראשונה מסוכנות, או אפילו ביד שניה מאדם פרטי - סביר מאד להניח שלא תעשו שימוש ברכב בכל שנות פעילתו על הכביש. לכן, אין למעשה כל סיבה שתשלמו עבור כולו. נשמע מהפכני? תתפלאו לגלות כמה זה פשוט ואפילו מובן מאליו.

השיטה האמריקאית

על פי מודל השיטה האמריקאית שאותו ייבאה לארץ חברת אמריקאר אקספרס בהצלחה, למעשה אתם רשומים כבעליו של רכב חדש "מהניילונים", כאשר אין כל תשלום מקדמה מראש, ומעל לכל - גובה ההחזר החודשי עומד על סך כולל של 35% משווי הרכב, לתקופת פריסה נוחה של שלוש שנים. כך בכל תקופת החזר (3 שנים כאמור) ניתן להחליט האם לבצע עסקת טרייד-אין חדשה או להמשיך לשלם עבור הרכב בהסדר תשלום מחודש ואטרקטיבי.
בין כך ובין כך, בכל עסקאות הטרייד-אין באשר יהיו, אין כל מחויבות להישאר עם יבואן כזה או אחר - גם לא זה שממנו רכשתם את הרכב בפעם הקודמת. כיצד כל זה מתאפשר? בזכות ידע וניסיון עשירים בתחום הרכב, עבודה מקצועית ומעמיקה עם כל הגופים הפיננסיים המובילים בארץ, וכמובן שיתוף פעולה הדוק עם כלל היבואנים. חברת אמריקאר אקספרס היא לא רק חלוצת השיטה האמריקאית בישראל, אלא מהמקצועיות והמנוסות בענף בישראל - כך שתוכלו להבטיח מסלול משתלם ובטוח, בכל החלטה שרק תעשו.
 
 

עיצוב אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק