מימון מלא לרכב חדש בשיטה האמריקאית כל אחד יכול לקנות רכב חדש

מימון מלא לרכב חדש

אם תשאלו משפחה ממוצעת בישראל מהן המשימות שעליה לעמוד בהן בזמן הקרוב, ובטווח זמן של כמה חודשים מהיום - סביר להניח שהרבה מאד מהן יענו לכם "לקנות רכב חדש". אחרי הכל, רכישת רכב נתפסת בצדק כפעולה שיש להקפיד לעשותה אחת לכמה שנים בכדי להבטיח שלא תחזיקו ברכב ש"עמד" יותר מדי זמן ברשותכם וכך יאבד מערכו מהר מדי. זוהי התפיסה הרווחת בכל הנוגע לרכישות רכב הן ביד ראשונה והן ביד שניה, אך האמת היא שיש אפשרות אחרת, טובה הרבה יותר וכזו שמשנה את כל חוקי המשחק: מימון מלא לרכב חדש ללא מקדמה ובתשלום נמוך מכפי שתוכלו לדמיין.

השיטה הפשוטה והמהפכנית של אמריקאר אקספרס

סוכנויות הרכב השונות בארץ לא יציע תנאי הסדר שכאלה, מכיוון שמדובר בשיטה חדשה ומהפכנית שיובאה מארצות הברית רק לאחרונה, והסוכנויות הישראליות עוד כבולות להסדרים הישנים עם היבואנים, ובעיקר לדפוס החשיבה המיושן; אך כבר כיום ניתן ליהנות בארץ מהסדר מימון מלא לרכב חדש עם מסלול התשלום הנוח והמשתלם ביותר בעולם: השיטה עובדת כך שראשית אין כל תשלום מקדמה מראש על המכונית, וגובה ההחזר עומד רק על 35% משוויו של הרכב החדש. לאחר שלוש שנים ניתנת בידי בעל הרכב להחליף אותו באחד חדש, ומכל יבואן רכב שרק ירצה. כך, ניתן להבטיח לא רק תשלום עבור תקופת ההנאה מהרכב בלבד, אלא גם מחופש מוחלט מהכפיפות הישנה והידועה לשמצה ליבואן שממנו רכשתם את הרכב בפעם הקודמת.

איך אפשר להבטיח תנאים כל כך טובים?

צוות החברה של אמריקאר אקספרס מחזיק בנסיון עשיר ורב שנים בתחום הרכב, הן בישראל והן בארצות הברית. מאחורי העומדים בראשה שנות עבודה רבות עם כל יבואני הרכב והגופים הפיננסיים המובילים בישראל, כך שתוכלו להיות בטוחים שיש מאחוריכם גב חזק ומקצועי בכל הסדר שיוצע לכם. תנאי ההסדר שתקבלו ברכישת הרכב הבא שלכם יותאמו לכם באופן אישי, תוך תחזית ריאלית ואמיתית הנוגעת לשוק הרכב וכמובן תוך התחשבות במצבכם הנוכחי והעתידי. כל סיכון שנקלח נעשה בחישוב ובהתייעצות עם הגופים הפיננסיים הרשמיים בארץ, ובכל שלב בתהליך תקבלו ליווי אישי ומותאם על ידי אנשי מקצוע.
 

עיצוב אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק