מימון מלא ללא מקדמה בשיטה האמריקאית הכל אפשרי גם לקנות רכב חדש מהניילון

מימון מלא

על מה אתם חושבים כשאתם ששומעים את צמד המילים 'מימון מלא' בהקשר של הלוואות או הסדרי מימון דומים? הרבה אנשים סבורים כי מדובר בתנאי הלוואה נוקשים, בדרישות החזרה לא נוחות - או שאולי הכי סביר להניח - עמלות גבוהות. במובן מסוים כמובן שיש בכך מן האמת, מכיוון שזו השיטה שעל פיה פועלים מרבית הבנקים והגופים הפיננסיים בארץ (וכנראה גם בעולם), אלא שכיום בזכות יבוא שיטות חדשות ומהפכניות בעולם ההלוואות והסדרי המימון כבר ניתן להגיד שאפשר לגמרי אחרת, והמהפכה הולכת וכובשת את העולם.

מימון מלא לרכב בתנאים הכי טובים שיש

אז נכון, לוקח זמן להתרגל לכך ולהרבה מאיתנו גם להאמין, אך בישראל קיימת כיום אפשרות מצוינת של הסדרי מימון מלא לרכב, בזכות חברות כמו אמריקאר אקספרס שעשתה לה שם בייבוא הסדרי המימון המלאים לרכבים בישראל. השיטה מבריקה בפשטותה, והיא מתבססת על מספר עקרונות מנחים; ראשית, בשונה מההלוואה רגילה החזר המימון במקרה הזה אינו מלא, אלא רק 35% משווי הרכב עצמו. כך למעשה בעל הרכב החדש משלם רק עבור השנים שבהן הוא עשה בו שימוש, ולאחר תקופה בת שלוש שנים של החזרים נוחים וזולים (ובעמלות נמוכות ממרבית הגופים הפיננסיים בארץ), ניתנת האפשרות לשדרג לרכב חדש, וזאת ללא כל תלות ביבואן כזה או אחר.

חופש מלא מכפיפות ליבואן

אם התנסיתם ברכישת רכב בעבר, ולא משנה באיזו מסגרת של הסדר מימון, אתם ודאי יודעים שהכפיפות ליבואן ממנו רכשתם את המכונית בפעם הקודמת נחשבת, ולא בכדי, לטירטור במקרה הטוב ופגיעה של ממש בהשקעה שלכם במקרה הרע. זוהי הרי זכותם של כל אדם ושל כל משפחה לבחור באפשרות הטובה והמתאימה להם ביותר מתוך ההיצע הרחב של המכוניות המוצעות כיום בארץ, ואין כל סיבה שתתפשרו על פחות מכך - כן, גם ביד ראשונה. בזכות הידע והנסון העשיר של אנשי החברה באמירקאר אקספרס תוכלו להבטיח לעצמכם שקט בכל הנוגע להתנהלות מול היבואנים והגופים הפיננסיים השונים, ובכל מה שקשור לרכב ולעתיד שלכם, לדעת כי אם נמצאים בידיים הכי טובות שיש.
 

עיצוב אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק