קניית רכב בתשלומים ללא מקדמה - בשיטה האמריקאית זה הכי בטוח שיש

קניית רכב בתשלומים ללא מקדמה

יש בבעלותכם רכב ואתם מעוניינים לשדרג לאחד חדש? מעולם לא קניתם מכונית והגיע הזמן? מרבית בתי האב בישראל משתמשים לפחות ברכב פרטי אחד, כאשר מרגע נתון מרביתם אינם יכולים להרשות לעצמם הוצאה חד פעמית גדולה כל כך כמו המקדמה. אז איך כולם מתמודדים בעצם עם הבעיה?
בדרך כלל ועל פי השיטה המסורתית, אנשים פרטיים ומשפחות פשוט חוסכים במשך כמה חודשים או אפילו שנים את הסכום הדרוש, עד שמתאפשרת ההוצאה המיוחלת - וגם אז הם כפופים לתנאיהם ודרישותיהם הייחודיות של היבואנים והגופים המממנים. שיטה אחרת שרבים עדיין לא מכירים אך היא עושה לה אט אט כנפיים ברחבי העולם ומוכיחה את עצמה כמצליחה פעם אחר פעם, היא השיטה האמריקאית - בה ניתן לבצע למעשה קניית רכב בתשלומים ללא מקדמה בכלל. אז איך בדיוק זה עובד?

קניית רכב בתשלומים ללא מקדמה - מהיום זה אפשרי

השיטה האמריקאית החלה לפעול בשנים האחרונות, בתחילה רק בארצות הברית אך לאחר מספר שנות הרצה בעוד מקומות בעולם, ביניהם גם ישראל - על ידי חברת אמריקאר אקספרס. על פי שיטה זו לא רק שניתן ליהנות מהאפשרות האקסקלוסיבית של קניית רכב בתשלומים ללא מקדמה, אלא גם לשלם החזרים חודשיים בגובה 35% מערך הרכב בלבד. תקופת ההחזרים עומדת על 3 שנים מיום קבלת הרכב בלבד, ולאחריה ניתנת האפשרות לבצע עסקת טרייד-אין חדשה לרכב אחר, ביד ראשונה כמובן ועם אפשרות בחירה בין כל היבואנים באשר הם - כן, ללא התחייבות להישאר עם היבואן שממנו רכשתם את המכונית הראשונה.

האם ההטבה חד פעמית?

בכל שלוש שנים למעשה ניתן להתחדש במכונית חדשה ומיד ראשונה, כאשר אתם בעלי הרכב הרושמים באופן מלא, עם תנאי החזר מהנוחים בשוק ואחריות לכך שיהיה מאחוריכם גב יציב ותמיכה מקצועית לכל אורך הדרך. צוות החברה באמריקאר אקספרס מומחה הן בתחום הרכב בארץ והן בהטמעת השיטה האמריקאית בקרב קהלים חדשים שלא הכירו את השיטה, ומבטיח יחס אישי ומתמיד בכל שלב, כך שבכל צעד ובחירה שתעשו, יהיה מי שיתמוך וילווה אתכם מקצועית.
 
עיצוב אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק