קניית רכב מליסינג השוואת מחירים בשיטה האמריקאית הכל יכול להיות

קניית רכב מליסינג השוואת מחירים

נהוג להגיד על הישראלים שהם מחפשים כיצד לחסוך בכל מקום שרק אפשר, ולרוב במובן שלילי. אך האמת היא שיוקר המחיה בארץ הוא מהגבוהים בעולם, ולכן אין זה פלא שאנחנו לא ממהרים לשלם עבור הוצאות שיכלנו לחסוך בהן, ובמיוחד לא כאשר מדובר בסכומים גדולים. כך נכון הדבר במיוחד בכל הנוגע לרכישת רכב חדש, כאשר הרבה מאד ישראלים כבר הבינו מהו הדור הבא בתחום -  ליסינג כמובן. אך יש עוד צעד שאפשר להתקדם ממנו אפילו עוד יותר, ולא הרבה מודעים אליו.

אז מאיפה מתחילים?

הדבר הראשון שישראלים רבים עושים, כפי שמומלץ כמובן, הוא לערוך עבור קניית רכב מליסינג השוואת מחירים בין כל החברות השונות; בתוך כך, נהוג וראוי לבדוק מהם תנאי המימון ומסלולי התשלום השונים, האם היצע המכוניות רחב והאם ישנה גמישות מול הגופים המממנים והיבואנים השונים. מבחר החברות והאפשרויות בארץ הוא רחב ואיכותי, אך חשוב להבין כי בכל זאת אף חברה אינה יוצאת דופן מבחינת התבנית הקבועה של ההסדר - כאשר תמיד תהיה דרישה לתשלום מקדמה חד פעמית וגבוהה במיוחד, והחזר חודשי גבוה גם כן; בנוסף, במקרים של עסקת טרייד-אין (כפי שקורה כמעט תמיד), תהיה חובה להישאר עם אותו יבואן גם ברכישת הרכב הבא כיוון שסוכנות הרכב עובדת איתו ומחויבת להסדרים עתידיים איתו כתנאי ראשוני לשיתוף פעולה.

השיטה האמריקאית - תתרגלו לחשוב מחוץ לקופסה

אם להודות על האמת, כל התנאים שמנינו לעיל אמנם נשמעים כמו נורמה ורובנו כבר התרגלנו לכך שאין אפשרות אחרת, אך למעשה ניתן וראוי לשנות את כללי המשחק, עם הבטחה לתנאים שייטיבו עם כולם: כיצד הייתם מגיבים אם היו אומרים לכם שניתן לקבל רכב מיד ראשונה במימון מלא, וללא תשלום מקדמה כלל? ואם זה לא מספיק, גובה ההחזר החודשי יעמוד על אחוז קטן ונמוך משמעותית משווי הרכב? יכול להיות שתתקשו להאמין, אך האמת היא שזוהי השיטה הטובה והמשתלמת ביותר: תשלום עבור 35% מערכו של הרכב, בתקופת החזרים נוחה של שלוש שנים בלבד. לאחר שלוש שנים, תהיה בידכם האפשרות לבצע עסקת-טרייד אין עם כל יבואן שתרצו, או להישאר עם הרכב הנוכחי. לא מאמינים? צרו קשר עוד היום עם חברת אמריקאר אקספרס, ותראו בעצמכם כיצד מתרחשת המהפכה השקטה והגדולה בשוק הרכב בישראל.
 

עיצוב אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק