רכב בתשלום חודשי ללא מקדמה - עכשיו לכולם היכנסו לאתר לפרטים


​​​​​​​רכב בתשלום חודשי ללא מקדמה

בשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר שיטות תשלום המיובאות לארץ מחו"ל, כאשר תחום אחד בולט במיוחד בהקשר זה הוא עולם ההלוואות והפיננסים. כך, אחת מהשיטות החדשות שיובאו לארץ לאחרונה נוגעת להסדרי מימון לרכב - ואילו אחת המעניינות שבהן היא הסדרתו של רכב בתשלום חודשי ללא מקדמה. מדובר למעשה בשיטה שעד לפני כמה שנים לא היה ניתן למצוא אותה בארץ כלל, וכיום בזכות חברות חלוצות בתחומן כמו 'אמריקאר אקספרס' למעשה כל אחד ואחת יכולים ליהנות מההסדר המשתלם וליהנות מרכב חדש ,בטיחותי ומתקדם בתשלום חודשי נוח ונמוך במיוחד.

רכב בתשלום חודשי ללא מקדמה - מה כל כך מהפכני בזה?

כל מי שאי פעם הזדקק להלוואה בסכום גבוה למטרה ייעודית, בין אם זו משכנתא ובין הסדר מימון לבית ולכל מטרה אחרת, נתקל בדרישה קפדנית מצד הבנק (או כל גוף פיננסי אחר) להביא לשולחן סכום מסוים, הון התחלתי בשפה המקצועית. ואולם, הרבה מאד יחידים כמו גם בתי אב בישראל אינם יכולים להרשות לעצמם את ההון הראשוני, אולם אין זה אומר כי אין באפשרותם לעמוד בהחזרים הקבועים, אחת לחודש. בדיוק לשם כך הוחלה השיטה האמריקאית שיובאה גם לישראל, מתוך ההבנה כי חלק גדול מאד מהאוכלוסיה בהחלט יכול לעמוד בהתחייבות ההחזר, אך לא בדרישה הראשונית יוצאת הדופן.

הגיע הזמן לשנות את התפיסה

חלק מאיתנו אולי עדיין אינו מורגל לחשוב כך מרוב שנים שבהן היינו כפופים לתנאים הנוקשים של קבלת ההסדר, אך למעשה הדרישה לעמוד בסכום ראשוני גבוה כל כך היא הרבה מאד פעמים מיותרת במקרה הטוב, ומקשה על ההתנהלות היומיומית במקרה הרע. אמנם לרוב נגיד על המקדמה כי היא נועדה לשמש כ"דמי רצינות" והוכחה לגוף המממן כי הלווה יכול לעמוד בהחזרים, אולם כיום ישנם שלל קריטריונים נוספים שבהם ניתן לבחון את הלווה, וכמובן - כשהפן האישי נעדר ורק מערכות ממוחשבות מנתחות את הנתונים שלכם, התנאים הללו למעשה לעולם לא יוכלו להשתנות. זו בדיוק הסיבה שאנו ב'אמריקאר אקספרס' מציעים ללקוחותינו שילוב יוצא דופן ומהפכני של מימון מלא לרכב ללא מקדמה, עם ידע ומקצועיות ביחס הכי אישי שניתן לקבל, בכל שלב ושלב בתהליך ההלוואה - וגם לאחריה.
 

 
עיצוב אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק