רכב חדש בתשלומים ללא מקדמה - בשיטה האמריקאית הכל אפשרי

רכב חדש בתשלומים ללא מקדמה

חושבים לרכוש רכב חדש? בודאי כבר נתקלתם בשוק הישראלי המתסכל בו הגופים הפיננסיים מערימים הרים של תנאים וקשיים, סוכנויות הרכב המוכרות מעמידות מסלולי תשלום שאינם באמת נוחים, ועל המוכרים הפרטיים ביד שניה בכלל אין מה לדבר. לכן, בתי אב רבים נוטים להתפשר על האפשרות הנחשבת לרעה במיעוטה מבין כל אלה - כל אחד לפי ראות עיניו ובפשרה שהכי פחות מסבה לו נזק.
בין כל אלה, בולטת כמובן המגבלה הנפוצה ביותר שאנשים רבים אפילו אינם מדמיינים כיצד הסדר מימון יכול להתקיים בלעדיה, והיא רכישת רכב חדש בתשלומים ללא מקדמה  - לא משנה אם זוהי יד ראשונה או יד שניה והלאה. לכן, ובמיוחד עבור מי שמאס בשיטה הישנה וחושב שחייבת להיות אפשרות אחרת, כמו הרעיון ה"מטורף" של רכב חדש בתשלומים ללא מקדמה, תשמחו לגלות שכבר יש דבר כזה, וכי בשנים האחרונות היא כבשה את ישראל בסערה.

השיטה האמריקאית

אם לפשט את השיטה החדשנית שיובאה לארץ מארצות הברית, ניתן לומר כי היא פועלת בעיקר על פי שני עקרונות: הסדרת רכב חדש בתשלומים ללא מקדמה, והחזר מימון חודשי בסך כולל של 35% בלבד משווי הרכב. ומה עם תקופת ההחזר, אתם שואלים? במקום להתחייב להלוואה ארוכת טווח שבה שווי הרכב כמובן גם יורד באופן טבעי, בעל הרכב החדש משלם למעשה רק עבור תקופה קצרה במיוחד - שלוש שנים בלבד - ולאחריה הוא רשאי לבחור האם להתחדש ברכב חדש (ומיבואן אחר!) או להישאר עם הנוכחי.

תתרגלו לחשוב חסכון

אם בעבר הלא רחוק היו אומרים לכם שניתן לשלם עבור רכב חדש רק עבור 35% משוויו, כנראה שלא הייתם מאמינים. אך האמת היא שזו האפשרות ההגיונית ביותר, מאחר ואתם יודעים מראש כי תעשו שימוש ברכב רק לתקופה קצרה, ולכן אין כל סיבה שגובה התשלום עבור כל שנות השימוש "יפול" כולו עליכם. בארצות הברית ובקרב מי שייבא את השיטה לישראל כבר הבינו זאת מזמן, וכל שנותר לכם הוא להצטרף להסדר המימון הטוב ביותר לרכב בארת ובעולם, עם שירות אישי ומקצועי ברמה הכי גבוהה שיש.  
 
 

עיצוב אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק