רכב ללא מקדמה בשיטה האמריקאית הכל אפשרי

רכב ללא מקדמה

אם היו אומרים לכם שיש דבר כזה מימון רכב ללא מקדמה ובמחירים נמוכים, הייתם מאמינים? הציבור הישראלי כבר התרגל לחשוב במושגים כל כך מקובעים בכל הנוגע להסדרי מימון לרכב (והסדרי המימון בכלל), שעד שאנחנו שומעים על אפשרות אמיתית לחסכון, רובנו פשוט לא מאמינים; אך האמת? קשה להאשים - במדינה בה יוקר המחיה הוא מהגבוהים בעולם, והבנקים, כמו גם שאר הגופים הפיננסיים אינם ששים לתת הלוואה, הגיוני שלא נאמין להסדר מימון משתלם כל כך. אז למה בעצם מתכוונים כשאומרים מימון רכב ללא מקדמה עם החזרים נמוכים?

מהיום משלמים פחות

באמריקאר אקספרס, חלוצת ייבוא השיטה האמריקאית לישראל בכל הנוגע למימון רכב ללא מקדמה, תשלמו אך ורק על השימוש ברכב בתקופה שבה תשתמשו בו: 35% מערכו בלבד. השיטה האמריקאית למעשה מתבססת על העובדה שבתי אב רבים בישראל אינם יכולים להרשות לעצמם תשלום מקדמה לרכב, זאת בעוד שהם בהחלט יכולים לעמוד בהחזרים החודשיים - וכמובן בנוסף לעובדה שאין כל סיבה לשלם עבור שימוש עתידי ברכב שלא אתם תיהנו ממנו. לכן, צוות המומחים של אמריקאר אקספרס מציע לכם להתחדש ברכב חדש מהניילונים, הרשום כולו בבעלותכם, ולשלם עבורו בהחזרים נמוכים המיוחד עם עמלות מטובות בשוק, לתקופה של שלוש שנים בלבד.

טרייד אין בכל הזדמנות

ומה קורה לאחר 3 שנים? למעשה ניתנת בידכם הבחירה האם לשדרג את הרכב לאחד חדש, יד ראשונה גם כן ובאותם תנאים בדיוק (35% משווי הרכב וכל העמלות הנמוכות בהתאם למסלול המתאים לכם), ללא התחייבות לרכישת הרכב מיבואן כזה או אחר - לרבות זה הנוכחי. במילים אחרות, בכל שלוש שנים יש באפשרותכם להירשם מחדש כבעליו הראשונים של רכב יד ראשונה, מבלי להתחייב לרכוש את הרכב הבא מאותו היבואן. בנוסף כאמור, כל התנאים מההסדר הראשון יישמרו, או במידה ואתם מעדיפים מסלול תשלום שונה והתאמת השיטה לתנאים חדשים שמתאימים לכם יותר, נעמוד לרשותכם גם בכך עד שנמצא עבורכם את ההסדר המושלם. עדיין לא הצטרפתם למהפכה? צרו איתנו קשר ותהיו גם אתם חלק משיטת המימון החדשה של ישראל.
 

עיצוב אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק